Seznam obcí MAS Partnerství venkova

 

ObecStarostaWWWE-mail
Borotín Ing. Zdeněk Toul www.obecborotin.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cetkovice Mgr. Petr Horák www.cetkovice.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Deštná Tomáš Kraut www.obecdestna.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Horní Poříčí Karel Bauer www.horniporici.eu hTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Horní Smržov Dana Prudilová www.hornismrzov.cz oTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Křetín Ing. Bořek Procházka www.kretin.eu oTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lazinov Miroslav Holas www.lazinov.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Letovice Mgr. Petr Novotný www.letovice.net Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Malá Roudka Eva Ženožičková www.malaroudka.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Míchov Libuše Filipová www.obecmichov.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pamětice Jaroslav Staněk www.pametice.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petrov Ing. Marek Trzaskalik www.petrov-obec.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Prostřední Poříčí Bedřich Folkman www.prostredniporici.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Roubanina Petr Dvořáček www.roubanina.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Skrchov Věra Kolářová www.obec-skrchov.eu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stvolová Oldřiška Kořístková www.stvolova.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sulíkov Hana Pokorná www.sulikov.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Světlá Ing. Eduard Dokoupil www.obecsvetla.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Šebetov Zdeněk Čížek www.sebetov.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Uhřice František Komínek www.uhrice.eu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Úsobrno Petr Komárek www.usobrno.eu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vanovice Josef Pavlík www.vanovice.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Velké Opatovice Ing. Kateřina Gerbrichová www.velkeopatovice.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vísky Ing. Stanislav Kamba www.visky.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vranová Ing. Rostislav Cichra www.vranova.info Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.