Od roku 2020 neposkytujeme poradenství.

EKIS

Energetické konzultační a informační středisko (EKIS) naše MAS slavnostně otevřela v březnu 2012. Jsou zde poskytovány konzultace nejen občanům, ale také podnikům a podnikatelům či zástupcům veřejné správy. Na činnost tohoto poradenského střediska čerpá MAS finanční podporu z Ministerstva průmyslu a obchodu.   

EKIS v roce 2019

Pravidelné bezplatné energetické poradenství je občanům, podnikatelům i zástupcům veřejné správy a samosprávy k dispozici i v roce 2019 opět každé pondělí a středu vždy od 13 do 17 hodin. Sídlo EKIS se nachází nově na adrese Pražská 870, 679 61 Letovice, v budově společnosti EKOTERM, s r.o. Konzultační místnost je ve 2. poschodí, kancelář MAS Partnerství venkova, z. s.

Poradenské služby zde zajišťuje zkušená skupina odborníků v oblasti energetických úspor a zavádění inovativních technologií a postupů vedoucích ke zvýšení efektivnosti užití energie. Cílem EKIS je tedy především zvýšit povědomí veřejnosti o možnosti úspor energie. Kromě osobních konzultací poskytuje EKIS poradenství také prostřednictvím internetové poradny i-EKIS. Dotazy lze zasílat pomocí on-line formuláře, který je dostupný zde.

Rok 2019 je pro EKIS na naší MAS posledním rokem, kdy můžou občané či podnikatelé konzultovat své dotazy, a dále od roku 2020 nebudeme poradenství poskytovat. 

Zadávání dotazů na i-EKIS

Internetová poradna i-EKIS

Vedle osobních konzultací poskytuje naše energetické konzultační a informační středisko - EKIS v Letovicích také konzultace prostřednictvím internetové poradny i-EKIS. Jedná se ointernetové energetické konzultační a informační středisko. Stačí zaslat dotaz a vyčkat na odpověď od jednoho z našich odborných poradců.

Dotazy je možné posílat prostřednictvím on-line formuláře, který je dostupný na tomto odkazu:

 


Slavnostní otevření EKIS v Blansku

Česká televize odvysílala reportáž o našem EKIS v Blansku

Česká televize Brno odvysílala ve své programu Události v regionech dne 26. března 2012 reportáž o provozu našeho EKIS v Blansku. 

Odkaz pro přehrání videa.

 

Reportáž z otevření EKIS

Odkaz na video z otevření EKIS v Blansku.